Ettevõtte info: Perfi OÜ

Perfi aitab korteriühistute rahaasjad korras hoida 

Korteriühistute rahaasjade juhtimine võib olla keeruline ülesanne. Seda põhjusel, et arvete väljastamine on aeganõudev ning kommunaalarvete laekumine on tihti aeglane ja ebaühtlane. Pidevalt hilinevad laekumised tekitavad lisatööd ning võivad kaasa tuua viivistasu nõuded korteriühistule endale.

Lahendus finantsprobleemide ennetamiseks ning aja säästmiseks on äri- ja eraklientidelt head tagasisidet saanud platvorm Perfi. Tegemist on uudse lahendusega, mis võimaldab mugavalt ja kiirelt edastada digitaalseid arveid, hallata makseid ja neid ilma lisatasudeta vastu võtta. Arve saaja jaoks on eeliseks see, et arve ei lähe kaotsi e-mailide rägastikus ja selle tasumine on tehtud väga lihtsaks.

Kommunaalarvete õigeaegsele laekumisele aitab kaasa mitu funktsiooni. Esiteks saavad Perfi platvormiga liitunud erakliendid kõiki oma arveid näha ja tasuda ühes kohas, kõigest ühe klikiga ning ühe pangaülekandega. Teiseks toetavad Perfi kaudu arvete korrektset laekumist ka platvormil üles seatud meeldetuletussüsteemid.

Perfi platvormi kaudu on võimalik ühistu liikmetel ja nende esindajatel vajadusel edastada mõõdikute näite ja tasuda Eesti Energia, Elektrilevi, Eesti Gaasi, Elisa, Telia, Tele2, Ragn Sellsi, Tallinna Vesi, Alexela, Elektrumi ja paljude teiste teenusepakkujate arveid. Kõikide teenusepakkujate arveid on võimalik saada otse Perfi keskkonda ning need kuvatakse igakuiselt automaatselt konto profiilil.

Täiendava kindlustunde teie ühistule tagab ka platvormi turvalisus – Perfi on makseasutuse tegevusloaga litsentseeritud teenusepakkuja ning kõik süsteemid ja maksed on kaitstud asjakohaste turvaprotokollidega.

Teadagi on korteriühistutel iga euro arvel ja rahaasjade edukas haldamine esitab tõelisi väljakutseid. Perfi platvormiga saate oma ühistu hilinevad ja ebaühtlaselt laekuvad kommunaalmaksed paremini kontrolli alla. Boonuseks muudavad platvormi lisafunktsioonid kogu protsessi kõigile osapooltele mugavaks ja lihtsaks.

Perfi teeb korteriühistute arvete halduse kiireks ja tõhusaks. Liitu juba täna ja võta meiega ühendust siin.