Konkurss „Kauneim kortermaja“

29.05.2015

Taas ootab Eesti Korteriühistute Liit kõiki kauneid kortermaju osalema konkursil „Kauneim kortermaja“!

Konkurss „Kauneim kortermaja“ on üle-eestilise konkursi „Eesti kaunis kodu 2015“ erikategooria ning selle võitja pälvib autasu nii Vabariigi Presidendilt kui ka Eesti Korteriühistute Liidult. Konkursile esitatud objektide puhul vaadeldakse terviklikku ruumimõju, heakorda, haljastust ning väikevorme.
Kauneim kortermaja valitakse välja suvekuul, seega ei maksa lasta end heidutada sellest, kui praegu ei ole teie koduümbrus nii roheline ja kaunis kui suvel. Konkursile esitatavad fotod võivad olla tehtud ka eelmisel aastal.

Konkursi hindamise alused

Konkursil osalemiseks on vajalik esitada kandideerimise taotlus etteantud vormil ja 6-10 fotot:
– e-postiga ekyl@ekyl.ee (palume lisaks helistada 627 5740, et kontrollida e-maili kohalejõudmist)
– või posti teel Eesti Korteriühistute Liit, Sakala 23 a, 10141 Tallinn, märgusõnaga „konkurss“

Kandideerimistaotluste ja fotode esitamise tähtaeg 5. juuni 2015 kell 17.00.

NB! Palume arvestada, et ka posti teel saadetavad taotlused peavad olema hiljemalt selleks ajaks kohale jõudnud! Hiljem laekuvaid taotlusi arvesse ei võeta.

Fotod tuleb saata kas e-maili teel või esitada CD-l.

Kandideerimistaotluse vorm

Eesti Korteriühistute Liidu komisjon valib välja kuni viis parimat ning esitab need Eesti Kodukaunistamise Ühendusele. Eesti Kodukaunistamise Ühenduse keskjuhatus valib juunis välja parima ja esitab selle Vabariigi Presidendile autasustamiseks. Võitja andmed arhiveeritakse Eesti Kodukaunistamise Ühenduse ja Vabariigi Presidendi Kantselei poolt.

Lisainfo ekyl@ekyl.ee

Eesti Korteriühistute Liit