Kui Sa ei näe uudiskirja korrektselt, vaata veebiversiooni


Eesti Korteriühistute Liidu uudiskiri 1/2019

Virumaa korteriühistute foorumil räägitakse korterelamute rekonstrueerimisest

5. veebruaril 2019 algusega 12:30 toimub Rakveres Art Hotelli konverentsiruumis Virumaa korteriühistute foorum. Teemadeks rekonstrueerimistoetus korteriühistutele, riigi ehitus- ja eluasemepoliitika eesmärgid, korrastatud linnaruum, ventilatsioonisüsteemide lahendused, korteriühistute kogemused tervikrenoveerimisel ja palju muud.
LOE EDASI

EKÜL õppereis 2019: Valgevene

Ootame teid osalema õppereisile Valgevenes. 19.- 23. mail 2019 toimuval bussireisil külastame Minskit, Nesviži ja Miri. Minskis võtavad meid vastu Valgevene arhitektuuri ja ehituse ministerium ning Valgevene Presidendi Avaliku Halduse Akadeemia. Osaleme ÜRO Arenguprogrammi eestvedamisel toimuval rahvusvahelisel seminaril, kus tutvustatakse Valgevene elamumajandust ja linnaarengut. Seminarile järgneval õppepäeval külastame Minski kortermaju ja tutvume linna arenguga viimase 20 aasta jooksul.
LOE EDASI

15. veebruaril 2019 alustab korteriühistu juhi baaskoolituse uus õppegrupp

EKÜL korraldab korteriühistu juhi baaskoolitust e-õppekeskkonnas, mis võimaldab õppida kodust lahkumata. Korteriühistu juhi baaskoolitus annab alusteadmised ühistu majandustegevuse juhtimisest ning renoveerimistööde elluviimisest. Kursus sobib nii alustavale ühistujuhile, kes soovib saada teadmisi oma igapäevatöö korrektseks korraldamiseks kui ka kogemustega juhile, kes soovib viia end kurssi muudatustega ning värskendada oma teadmisi ühistu juhtimise valdkonnas.
LOE EDASI

Info EKÜL koolituste kohta SIIT.
Eelinfo EKÜL suurürituste toimumisaegade kohta SIIT.

KASULIK

Üleskutse AS Tallinna Vesi klientidele

Selgitame huvilisi, kes soovivad esitada tagasinõuet Tallinna Vee vastu ülemäärase veeteenuse hinna osas.

Riigikohus ja Konkurentsiamet on osundanud, et AS Tallinna Vee veeteenuste hind võib olla olnud aastaid põhjendamatult kõrge. Nõuete koondamine aitab jagada omanike vahel õigusabikulusid. Ootame nõudega ühinema majaomanikke, korteriühistud ja ettevõtteid.
LOE EDASI

Käsiraamatud: Väärtustades toitu

EKÜLi ja välispartnerite koostöös valmisid käsiraamat ja märkmik toidujäätmete ja nende tekke vältimise kohta, mis on nüüd kõikidele soovijatele kättesaadavad EKÜL veebilehe vahendusel. Raamatust ja märkmikust leiate vajalikke tarkusi, kasulikke fakte ning olulisi näpunäiteid, kuidas vältida toidujäätmete teket oma majapidamises.
LOE EDASI





  Eesti Korteriühistute Liidu uudiskiri 1/2019 Eesti Korteriühistute Liit
Sakala 23A, 10141 Tallinn
tel. (+372) 6 275 740, fax (+372) 6 275 751 ekyl@ekyl.ee
See kiri on saadetud aadressile
Eemalda e-mail nimekirjast