Kui Sa ei näe uudiskirja korrektselt, vaata veebiversiooni


Eesti Korteriühistute Liidu uudiskiri 3/2019

TULEKUL KOOLITUSED

Korteriomandi- ja korteriühistuseaduse aktuaalsed probleemid, 19.03.2019

Igale korteriühistule vajalik koolitus juba teisipäeval! Teemadeks muuhulgas korteriühistu põhikiri ja nimi; korteriomanike üldkoosolek, hääleõigus ja otsuste vastuvõtmine; korteriühistu juhatus ja juhatuse asendusliige; majahaldur ja valitseja; korteriomaniku õigused ja kohustused; korteriomandi võõrandamise nõue; kohustuste jaotus korteriomanike vahel majandamiskulude kandmisel; korteriomaniku õigus saada teavet ja kohustus anda teavet; korteriühisute register. – Ole kohal, et saada vastused küsimustele, mis sinu ühistule muret valmistavad!
LOE EDASI

Korteriühistu juhi põhikursus (täiendõppe II osa, e-õpe), 29.03.19 – 26.05.19

Korteriühistu juhi põhikursus on Korteriühistu juhi 120-tunnise täiendkoolituse II osa. Kursus on mõeldud eelkõige baaskursuse läbinutele ja nendele, kes soovivad minna taotlema kutset Korteriühistujuht tase 4. Kutsetunnistusega korteriühistu juht on võimeline juhtima ja organiseerima korterelamu igapäevast majandamist, tagama korterelamu heaperemeheliku hooldamise ja säilitamise ning oskab lahendada elanikega probleeme kiiresti ja efektiivselt.
LOE EDASI

Korteriühistu juhatuse liikme ametiaeg õiguste, kohustuste ja vastutusega (vene keeles), 02.04.19

Koolitusel saab teada, mida panna tähele korteriühistu juhatuse liikmete valimisel, millised on nõuded juhatusele, kuidas toimub juhatuse liikmete tagasikutsumine, tagasiastumine ja ametiaja pikendamine, millised on juhatuse esindusõigus, kohustused ja vastutus, mis on solidaarvastutus, millised on juhatuse liikme vastu esitatavad nõuded, kuidas toimub juhatuse liikme tasustamine ja millistel juhtudel ei pea korteriühistul üldse juhatust olema.
LOE EDASI

Vaata ka teisi koolitusi: https://www.ekyl.ee/koolitus

 

KONVERENTSID

LÕUNA-EESTI KORTERIÜHISTUTE XVII FOORUM, 23.03.2019 Tartu

Olete oodatud osalema Lõuna-Eesti Korteriühistute XVII Foorumil 23. märtsil 2019 kell 10:00-16:30, SPARK Demo keskuses Tartus. Räägitakse sellest, milline on tänane ja homne Tark Tartu, millised on uued arengud tervikliku rekonstrueermise ja energiasäästu valdkonnas, millised on korteriühistule sobilikud rahastusvõimalused ja veel paljust muust.
LOE EDASI

10. BALTI ELAMUMAJANDUSE KONVERENTS, 17.04.2019 Tallinn

17. aprillil 2019 toimub Tallinnas 10. Balti Elamumajanduse Konverents “Innovatsioon elamutes”. Konverents keskendub sellele, milline areng ootab meie korterelamuid, elamupiirkondi ja kodusid lähiaastakümnetel ning kes seda arengut rahastab. Otsime, millised uuenduslikud finantsilised ja tehnilised võimalused võiksid sobida Eesti korteriühistutele ja kortermajadele, et innovatsioonist saadav kasu jõuaks iga korteriühistu ja korteriomanikuni.
LOE EDASI

  Eesti Korteriühistute Liidu uudiskiri 3/2019 Eesti Korteriühistute Liit
Sakala 23A, 10141 Tallinn
tel. (+372) 6 275 740, fax (+372) 6 275 751 ekyl@ekyl.ee
See kiri on saadetud aadressile
Eemalda e-mail nimekirjast