Õigusalased käsiraamatud korteriühistutele

NÕUANDEID KORTERIÜHISTUTELE:
kuidas rakendada uut korteriomandi- ja korteriühistuseadust?

Käsiraamatu esikaasRaamat pakub korteriühistutele abi ja selgitusi 1. jaanuaril 2018 jõustunud korteriomandi- ja korteriühistuseaduse kohta. Uus seadus määratleb varasemast täpsemalt korteriühistu rolli ning sellele liikmete õigused ja kohustused. Seadus loob ka hulga uusi mõisteid, mille rakendamine korteriühistu igapäevaelus selgitusi vajab.

Raamatu koostaja, jurist Urmas Mardi on Eesti Korteriühistute Liidu õigusosakonna juhataja, korteriühistute valdkonna kogenud spetsialist ning tunnustatud lektor, kes uue seaduse teemal nõustanud tuhandeid inimesi üle Eesti. Käesolevast raamatust leiab lugeja nii seaduse täisteksti koos tema selgitustega kui ka korteriühistu näidispõhikirja, mille koostanud Eesti Korteriühistute Liidu jurist Margus Saulep.

Koostaja: Urmas Mardi
2018 © Eesti Korteriühistute Liit
Esmatrükk
80 lk

Hind: 30.00 eur
Soodushind EKÜL liikmele 22.00 eur

Kõik raamatu ostjad saavad kaasa raamatu autori Urmas Mardi koostatud ülevaate õigusalastest muudatustest, mis on jõustunud pärast raamatu väljaandmist.

Riigikohtu lahendid korteriühistute asjades

Alates 2012. aastast annab Eesti Korteriühistute Liit välja käsiraamatut “Riigikohtu lahendid korteriühistute asjades”

Tänaseks on ilmunud kaksteist käsiraamatut riigikohtu lahendite kohta aastatel 2012-2023.

Riigkohtu lahendite käsiraamatud on tasuta kättesaadavad siin: Riigikohtu lahendid korteriühistute asjades : Eesti Korteriühistute Liit (ekyl.ee)