Kui Sa ei näe uudiskirja korrektselt, vaata veebiversiooni


Eesti Korteriühistute Liidu uudiskiri 10/2019

Korteriühistute ümarlaud videovalvesüsteemi valiku ja paigaldamise teemal

Kõik huvilised on oodatud osalema Tallinna ja Harjumaa korteriühistute ümarlaual, kus seekord teemaks turvalisuse tõstmine videovalvesüsteemi abil. Ümarlauad toimuvad Tallinnas EKÜL koolitusklassis (Sakala 23A) 25. novembril kell 17:00 eesti keeles ja 26. novembril kell 17:00 vene keeles. Osalemine tasuta ja ilma eelregistreerimiseta!
LOE EDASI

Jälgi ka EKÜL koolitusinfot SIIT.

Eripakkumine korteriühistute käsiraamatule

On sul juba olemas ühistujuhi tööks vajalik abimees? Otsid praktilist ja kasulikku jõulukinki korteriühistus elavale sõbrale? Käsiraamatul “NÕUANDEID KORTERIÜHISTUTELE: kuidas rakendada uut korteriomandi- ja korteriühistuseadust?” on algamas jõulukampaania eripakkumine, kus vahemikus 23.11.19 –  23.12.19 on raamatu ostjatele erihind 22.-, EKÜL liikmetele soodushind 17.-. Raamatute arv on piiratud! Huvilistel soovitame kiirustada.
LOE EDASI

Tasuta tuleohutusalane koolitus Lõuna-Eestis

Päästeamet koostöös Eesti Korteriühistute Liiduga korraldab 25.-27. novembrini kõigis Lõuna-Eesti maakonnakeskustes tasuta tuleohutuse koolitused.
LOE EDASI

Veel on avatud pakkumiste tegemine suitsu- ja vingugaasiandurite ühisostus

Eesti Korteriühistute Liit avas võimaluse ettevõtetele ühisostu pakkumiste esitamiseks.
LOE EDASI


Info ettevõttelt: Velled OÜ

Velled OÜ valmistab prügi- ja rattamaju vastavalt tellija soovile ja vajadusele. Toodete hulka kuuluvad muuhulgas ka pesukuivatusmajad ja puukuivatusmajad. Kõik majad on ilmastikukindlast materjalist, kasutatakse metalli ja kuumtsingitud võrku. Majad on värvitud kahekomponentse värviga, mis annab pikaajalise kaitse roostetamise vastu. Vastavalt soovile saab tellida maja kohaletoomise või ka metallist ja puidust lukustatava maja ehitamise kohapeal.

Vaata lisa: www.rattamajad.ee
Küsimused: info@rattamajad.ee, tel. 5101325

  Eesti Korteriühistute Liidu uudiskiri 10/2019 Eesti Korteriühistute Liit
Sakala 23A, 10141 Tallinn
tel. (+372) 6 275 740, fax (+372) 6 275 751 ekyl@ekyl.ee
See kiri on saadetud aadressile
Eemalda e-mail nimekirjast