Kui Sa ei näe uudiskirja korrektselt, vaata veebiversiooni


Eesti Korteriühistute Liidu uudiskiri 4/2021

Head EKÜL uudiskirja lugejad!

17. aprillil 1996 loodi Eesti Korteriühistute Liit. 25 aastaga oleme kasvanud suurimaks korteriühistute esindusorganisatsiooniks. Meie liikmed on viinud tegusa ja hästi toimiva korteriühistu idee ja eeskuju kõikidesse Eesti maakondadesse. Koos oma heade partneritega: ministeeriumide, omavalitsuste, ülikoolide, MTÜde, ettevõtete ja kõigi teistega oleme astunud sadu suuremaid ja väiksemaid samme, et korteriühistud saaksid Eestis tegutseda ja edasi areneda parimal võimalikul viisil.

Aitäh kõikidele Eesti Korteriühistute Liidu liikmetele, partneritele, sõpradele ja toetajatele! Esimene veerandsada annab kinnitust, et ühises koostöös suudame Eesti elamuvaldkonna edasiviimisel palju mõttesolevaid ideid ellu viia!

Teie Eesti Korteriühistute Liit


KUULA: EKÜL veebiraadios ajaloorännak liidu asutamise aega

“Korteriühistu juht võttis püstoli ja pani selle lauale.” Kuidas jõuti 1990ndatel korteriühistu koosolekul tulirelvadeni? Kuidas tekkisid esimesed korteriühistud? Milline peaminister oli Eesti Korteriühistute Liidu asutamise juures? Põneva ajaloorännaku teeb EKÜL 25. juubeli saates EKÜL juhatuse esimees Andres Jaadla.
LOE EDASI JA KUULA SAADET

OSALE KÜSITLUSES: teenused korteriühistutele renoveerimise toetamiseks

Kutsume teid osalema küsitluses korteriühistutele pakutavate teenuste kohta. Kuna Euroopas on algamas renoveerimislaine hoonete energiatõhususe parandamiseks, keskendume küsitluses sellele, millist praktilist tuge ootavad korteriühistud oma majade renoveerimisel. Teie vastused aitavad Eesti Korteriühistute Liidul koos oma partneritega kaardistada võimalusi korteriühistute abistamiseks ja uute vajalike teenuste väljatöötamiseks.
LOE EDASI JA OSALE

Kiratsev korteriühistu võib kinnisvaraturul saatuslikuks saada

Elamute renoveerimine on Eestis praegu aktuaalsem ja võimalusi rohkem kui eales varem, see aga eeldab toimivat korteriühistut. Toimivast ühistust võidab ennekõike korteriomanik, kes saab renoveeritud majas tänapäevase kodu ning eelise kinnisvaraturul. Korteriomanikel tuleb aga mõista, et ükski tulemus ei tule tasuta. See tähendab, et oma ala hästi tundev korteriühistu juht peab saama ka korralikku töötasu.
LOE EDASI


PAKKUMISED KORTERIÜHISTULE

Puhastusimport OÜ pakkumine: ÜHESKOOS VIIRUSTELE VASTU

Korteriühistu üheks vastutusalaks on trepikodade, liftide ja maja ümber oleva õueala või haljasala korra tagamine. Puhastusimport on oma laia tootevalikuga siin korteriühistutele suurepäraseks koostööpartneriks.

Nüüd puhastusvahenditele ja maskidele EKÜL liikme soodustus 25- 40%.
VAATA PAKKUMIST

Baltic Parking OÜ pakkumine ühistutele, kellele valmistavad peavalu soovimatud sõidukid parkimiskohtadel

Parkimiskohti on reeglina vähem, kui korteriomanikel sõidukeid. Tihtipeale on mure just selles, et kinnistule lähedal asuvate ettevõtete sõidukid või kõrvalmajade elanikud armastavad parkida tasuta korterühistu parkimiskohtadel ja korteriühistu elanikud leiavad koju tulles, et nende parkimiskohad on hõivatud. Baltic Parking pakub eelkirjeldatud olukordadele erinevaid lahendusi.

Eripakkumisena on praegu korteriühistule parkla täielik ülesseadistamine hinnaga 0 eurot.
VAATA PAKKUMIST

  Eesti Korteriühistute Liidu uudiskiri 4/2021 Eesti Korteriühistute Liit
Sakala 23A, 10141 Tallinn
tel. (+372) 6 275 740, fax (+372) 6 275 751 ekyl@ekyl.ee
See kiri on saadetud aadressile
Eemalda e-mail nimekirjast