Kui Sa ei näe uudiskirja korrektselt, vaata veebiversiooni


Eesti Korteriühistute Liidu uudiskiri 1/2020

Hea korteriühistu esindaja!

Aasta 2020 on hooga alanud ja Eesti Korteriühistute Liit ootab kõiki osalema ja kaasa mõtlema korteriühistuid puudutavatel teemadel. Juba mõne päeva pärast saab koos EKÜL juristidega leida vastused korteriomandi- ja korteriühistuseaduse aktuaalsetele küsimustele koolitusel “Kõik oluline korteriühistute seadusest” ning veebruari algul kohtuvad korteriühistute juhid Narva-Jõesuus Korteriühistute IV Talveakadeemias. Jaanuaris alustame traditsiooniliste piirkondlike korteriühistute ümarlaudadega. Kõiki ühistujuhte ootame 14. veebruaril startivasse korteriühistu juhi baaskoolituse e-õppesse.

Kohtumiseni!

Eesti Korteriühistute Liit

KUTSE: Korteriühistute IV Talveakadeemia, 6.-7. veebruar 2020 Narva-Jõesuu

Korteriühistute Talveakadeemia kutsub! Seekord kohtume 6.-7. veebruaril kuurortlinnas Narva-Jõesuus, kus ootab kahepäevane õppeprogramm ning tujutõstvad ühistegevused.

Teemad: juristide nõuanded korteriühistute ladusaks toimimiseks, meetodid ühistujuhile koostööks erinevate osapooltega, tulemuslik kortermaja renoveerimine, igapäevaturvalisus jm.

Osalemiseks vajalik eelregistreerimine. Kohtade arv piiratud! Kui soovite Talveakadeemiasse sõita üheskoos teiste osalejatega, võtke ühendust lähima EKÜL esindusega!

LOE EDASI ja registreeru (eesti keeles)
LOE EDASI ja registreeru (vene keeles)

UUS  ÕPPEGRUPP ALUSTAB: Korteriühistu juhi baaskoolitus (e-õpe)

14. veebruaril alustab õppetööd uus korteriühistu juhi baaskoolituse õppegrupp. Koolitus toimub e-õppekeskkonnas, mis võimaldab õppetöös osaleda kodust lahkumata. Õppeteemad on jaotatud nädalatele ning iga nädala juurde käib iseseisev töö, kus on võimalik omandatud teadmisi rakendada ja saada õppejõududelt tagasisidet. Koolituse osaks on arutelud erinevates foorumites, kus saab tõstatada ka oma ühistut puudutavaid küsimusi. Õppeperiood toimub: 14.02. – 20.03.2020.

Korteriühistu juhi baaskoolitus annab alusteadmised ühistu majandustegevuse juhtimisest ning renoveerimistööde elluviimisest. Kursus sobib nii alustavale ühistujuhile, kes soovib saada teadmisi oma igapäevatöö korrektseks korraldamiseks kui ka kogemustega juhile, kes soovib viia end kurssi muudatustega ning värskendada oma teadmisi ühistu juhtimise valdkonnas.

LOE EDASI


Eesti Korteriühistute Liidu suurürituste kava 2020: KAVA 2020

Eesti Korteriühistute Liidu koolitused: EKÜL KOOLITUSED

Korteriühistute ajakiri Elamu: ELAMU

KOOLITUSED JA ÜMARLAUAD

Koolitus: Kõik oluline korteriühistute seadusest

16.01.2020 eesti keeles
23.01.2020 vene keeles

Loengu teemad: Korteriomand ja korteriühistu. Korteriühistu õiguslik seisund. Korteriühistu organid ja juhtimine. Valitseja; valitsemise üldpõhimõtted. Korteriomaniku õigused ja kohustused. Õigus saada teavet.

LOE EDASI (eesti keeles)
LOE EDASI (vene keeles)

Tallinna ja Harjumaa korteriühistute ümarlaud

27.01.2020 eesti keeles
28.01.2020 vene keeles

Teema: kuidas mitte raha ära visata ja saada katused vett pidavaks
Esinema tuleb USMO ettevõtted OÜ.

LOE EDASI


Info ettevõttelt: Velled OÜ

Velled OÜ valmistab prügi- ja rattamaju vastavalt tellija soovile ja vajadusele. Toodete hulka kuuluvad muuhulgas ka pesukuivatusmajad ja puukuivatusmajad. Kõik majad on ilmastikukindlast materjalist, kasutatakse metalli ja kuumtsingitud võrku. Majad on värvitud kahekomponentse värviga, mis annab pikaajalise kaitse roostetamise vastu. Vastavalt soovile saab tellida maja kohaletoomise või ka metallist ja puidust lukustatava maja ehitamise kohapeal.

Vaata lisa: www.rattamajad.ee
Tel. 5101325 (Mait Mäekask)

  Eesti Korteriühistute Liidu uudiskiri 1/2020 Eesti Korteriühistute Liit
Sakala 23A, 10141 Tallinn
tel. (+372) 6 275 740, fax (+372) 6 275 751 ekyl@ekyl.ee
See kiri on saadetud aadressile
Eemalda e-mail nimekirjast