Ettevõtte info: Bill.me

Merit Aktiva ja Bill.me: uusim lahendus korteriühistutele

Merit Aktiva ja Bill.me platvorm toovad Eesti turule esimese automatiseeritud lahenduse, mis tõeliselt lihtsustab korteriühistute raamatupidamist ja juhtimist.

Merit Aktiva funktsionaalsuse täiendamine Bill.me lahendustega oli aeganõudev ja läbimõeldud protsess. Selle tulemusena sai ühtses lahenduses ühendada kahte maailma korraga: raamatupidamise ülesanded ja eluasemekeskkonna haldamise protsess.

„Tänu Merit Aktiva ja Bill.me integratsioonile ei pea enam arvesti näite võtma telefoni teel ega paberkandjal: saa need otse elanikelt Merit Aktivasse. Mugavaks maksmiseks tarnige arved kliendi isiklikule kontole tasuta. Parandage maksekäitumist automaatsete teavistustega kliendi tasuta mobiilirakenduses,“ loetleb tõhusaid uuendusi Bill.me Eesti esindaja Maria Kumel.

Merit Aktiva kasutajatel on juba olemas ligipääs uutele Bill.me lahendustele, mis lihtsustavad ja muudavad tõhusamaks nii nende enda töövoogusid kui ka suhtlemist lõppklientidega. Näiteks:

Arvestite näitude kogumine
Elanikud sisestavad näidud Bill.me keskkonnas Merit Aktivasse automaatseks edastamiseks.
Arved ja maksed
Klientidele kiire ja usalduaväärve arvete kohaletoimetamine Bill.me keskkonda. Võimalik tasuda arveid ühe klikiga või kasutada automaatmaksmist.
Teavitused
Igat liiki makseteated (uus arve, makse olek, makse meeldetuletus) ja regulaarsed teated arvesti näidu perioodi kohta.
Parim klienditeenindus
Bill.me on iseteeninduskeskkond ja mobiilirakendus teie klientidele finantsinvesteeringuteta arendusse ja hooldusesse.
Tavapärane töörežiim
Bill.me ja Merit Aktiva vaheline integratsioon võimaldab juurutada ja kasutada lahendusi tavalisi töömudeleid muutmata.
Kommunikatsioon
Isiklikud sõnumid klientidele, uudised ja aruanded korteriühistute ja teenusepakkujate tegevusest, küsitluste läbiviimine.

Oluline on märkida, et Bill.me asus integratsiooni teostamise algusest peale pakkuma efektiivsemaid ja tulusamaid lahendusi mitte ainult Merit Aktiva kasutavatele raamatupidajatele vaid ka nende lõppklientidele korteriühistutele.

„Pakume elanikele täisfunktsionaalset personaalse profiiliga iseteenindusportaali Bill.me arvestinäitude esitamiseks, arvete ja statistika haldamiseks, veebimaksete tegemiseks ning teenusepakkujaga suhtlemiseks. Ülioluline on see, et kasutusvalmis portaali omamine säästab korteriühistute vajadust investeerida oma klientide iseteenindusportaali arendusse ja ülalpidamisse,“ ütleb Maria Kumel.

Hakka kohe kasutama kõiki Bill.me ja Merit Aktiva integratsiooni eeliseid! Selleks võtke ühendust Bill.me esindajaga Eestis, Maria Kumel, +372 53015051, info.ee@bill.me.
Või jätke lihtsalt teade Bill.me kodulehel.