Ettevõtte info: Perfi OÜ

Pühade stressi vähendab Perfi!

Aasta lõpp on vaikne ja sume. Loodus magab ja kogub jõudu uueks hooajaks. Inimeste jaoks on see periood, kus veedetakse rohkem aega lähedastega, võetakse kokku aasta jooksul saavutatut ning unustatakse argimured. Hoolimata kõigest juhtub ikka nii, et just aasta lõpus läheb tempo kiireks ja ühtäkki peab igale poole jõudma, kõike tegema ja lõpuks ajab ka kõige paremate planeerijate kohustuste nimekiri üle ääre.

Segaduses loovad selguse süsteemid. Seetõttu võiks saabuval pühadevahelisel ajal leida aega aastalõpu inventuuriks.  Vaadata üle kuhu kaob aeg ja saada selgusele, millised rutiinsed tegevused võtavad meilt rohkem, kui annavad. Need tegevused, mis ei loo otsest väärtust võiks automatiseerida, digitaliseerida või lausa elimineerida.

Digitaliseerimisel tuleb appi Perfi, mille abil on võimalik säästa igal kuul arvete maksmisele kuluvat aega ja hoida samal ajal silma peal sellel, kuhu see raha siis tegelikult läheb.

 

Perfi sulle

Perfi on keskkond, kus on võimalik maksta oma  igakuised arved mugavalt ühe ülekandega. Ükski arve ei lähe kaduma ega unune ja samaaegselt on finantside planeerimisel ja kulude jälgimisel abiks arvete statistika.

Kuidas see toimib? Esmalt ava Perfi koduleht: www.perfi.ee ja loo endale konto. Perfisse saad oma arved toimetada kas automaatselt või soovi korral ka ükshaaval neid sinna edastades või üles laadides. Perfi kasutajad peavad siiamaani kõige mugavamaks viisiks võimalust loetleda platvormil ära kõik oma teenusepakkujad ning volitada Perfi nendega ühendust võtma. Nii saadetakse edaspidi kõik arved Perfisse automaatselt ja nemad saavad oma ajaga midagi mõnusamat ette võtta. Pole vahet, mil viisil platvormi kasutada – Perfi pakub igale kliendile personaalselt klienditeenindust ning aitab esimesel kuul sättida kõik nii, et hiljem ei kuluks arvete maksmisele rohkem aega, kui 1 minut.

Arvete maksmise automatiseerimiseks ongi sisuliselt vaid paar lahendust: otsekorraldus ja PERFI. Sellest, millised on Perfi ja püsimaksekorralduse erinevused saad lugeda siit: Perfi – kõik arved ühes kohas. Perfis saad maksta arveid erinevatelt pangakontodelt, lisada kontole maksjaid ning vajaduse korral näiteks, kui sul on ka suvila, siis saad selguse jaoks eraldada arved aadresside järgi.

Tarkus rahaasjades

Rahatarkusest räägitakse tänapäeval palju ja tihti just investeerimise võtmes. Perfi on rahatarkuse vundament – selleks, et alustada säästmise või investeerimisega, tuleb aru saada oma püsikuludest. Kui kõik arved on ühes kohas ja nende maksmise kohta on olemas selge ning arusaadav statistika, siis tekib ka selge ülevaade, milliseid kulusid saab vähendada ja milliste väljaminekutega peaks arvestama järgmise aasta jõule planeerides.

Perfi korteriühistu jaoks

Perfi on Leedu ettevõtte Viena Saskaita tütarettevõte. Leedus kasutab Perfit juba iga kolmas leibkond ning ettevõte teeb koostööd väga paljude korteriühistute ning kinnisvara haldajatega. Iga koostöökokkulepe on siiski erinev ja ühistust lähtuv. Perfi pädevuses on lihtsustada ja muuta soodsamaks kogu protsessi, alates arvete väljastamisest kuni maksete kogumiseni. Olenevalt korteriühistu soovidest on võimalik luua mugav keskkond näitude teatamiseks, arvete kuvamiseks ning meeldetuletuste saatmiseks. Meeldetuletusi on võimalik saata nii e-maili kui ka sms-i teel. Senine praktika näitab, et nii tõuseb arvete laekumine tähtajaks ja väheneb kordusarvete ning meeldetuletuste saatmine. Kõik selleks, et korteriühistu ei peaks asjatult muretsema oma finantskohustuste täitmise pärast.

Kõige tähtsam on turvalisus

Oma rahaasjades oleme harjunud usaldama panka ja kõik uued teenused ning äpid tekitavad alguses küsimuse, et kas see kõik on ikka turvaline, kas minu andmed on tõesti kaitstud? Uhkusega võime öelda, et Perfi töötab Leedu Panga litsentsi ja Eesti Finantsinspektsiooni loa alusel. See tähendab, et meile rakenduvad kõige kõrgemad nõudmised selles, kuidas oma klientide andmeid hoiame ja kasutame.

Perfi – kõik arved ühes kohas.


Perfi aitab korteriühistute rahaasjad korras hoida 

Korteriühistute rahaasjade juhtimine võib olla keeruline ülesanne. Seda põhjusel, et arvete väljastamine on aeganõudev ning kommunaalarvete laekumine on tihti aeglane ja ebaühtlane. Pidevalt hilinevad laekumised tekitavad lisatööd ning võivad kaasa tuua viivistasu nõuded korteriühistule endale.

Lahendus finantsprobleemide ennetamiseks ning aja säästmiseks on äri- ja eraklientidelt head tagasisidet saanud platvorm Perfi. Tegemist on uudse lahendusega, mis võimaldab mugavalt ja kiirelt edastada digitaalseid arveid, hallata makseid ja neid ilma lisatasudeta vastu võtta. Arve saaja jaoks on eeliseks see, et arve ei lähe kaotsi e-mailide rägastikus ja selle tasumine on tehtud väga lihtsaks.

Kommunaalarvete õigeaegsele laekumisele aitab kaasa mitu funktsiooni. Esiteks saavad Perfi platvormiga liitunud erakliendid kõiki oma arveid näha ja tasuda ühes kohas, kõigest ühe klikiga ning ühe pangaülekandega. Teiseks toetavad Perfi kaudu arvete korrektset laekumist ka platvormil üles seatud meeldetuletussüsteemid.

Perfi platvormi kaudu on võimalik ühistu liikmetel ja nende esindajatel vajadusel edastada mõõdikute näite ja tasuda Eesti Energia, Elektrilevi, Eesti Gaasi, Elisa, Telia, Tele2, Ragn Sellsi, Tallinna Vesi, Alexela, Elektrumi ja paljude teiste teenusepakkujate arveid. Kõikide teenusepakkujate arveid on võimalik saada otse Perfi keskkonda ning need kuvatakse igakuiselt automaatselt konto profiilil.

Täiendava kindlustunde teie ühistule tagab ka platvormi turvalisus – Perfi on makseasutuse tegevusloaga litsentseeritud teenusepakkuja ning kõik süsteemid ja maksed on kaitstud asjakohaste turvaprotokollidega.

Teadagi on korteriühistutel iga euro arvel ja rahaasjade edukas haldamine esitab tõelisi väljakutseid. Perfi platvormiga saate oma ühistu hilinevad ja ebaühtlaselt laekuvad kommunaalmaksed paremini kontrolli alla. Boonuseks muudavad platvormi lisafunktsioonid kogu protsessi kõigile osapooltele mugavaks ja lihtsaks.

Perfi teeb korteriühistute arvete halduse kiireks ja tõhusaks. Liitu juba täna ja võta meiega ühendust siin.