EKÜL info ettevõtetele

Lugupeetud ettevõtte juht!

Eesti Korteriühistute Liit asutati 1996. aastal Rakveres ning on täna Eesti üks suuremaid mittetulundusühinguid. Meie liikmeskonda kuulub ca 1400 korteriühistut üle Eesti.

Eesti Korteriühistute Liidu tegevuse eesmärkideks on liikmete igakülgne abistamine ning korteriühistute huvide esindamine. Liidul on lai kontaktvõrgustik, mis koondab korteriühistute juhte ja omavalitsusi üle Eesti. alates 2016. aastast on Liidu tegevusalaks ka lõpptarbijatele suunatud teabe vahendamine. Korteriühistutele ja lõpptarbijatele vajaliku info jagamine toimub postituste, sotsiaalmeedia, trükiste ja teavituskampaaniate vahendusel.

Pakume ettevõtetele mitmeid koostöövõimalusi, mis võimaldavad jõuda paremini korteriühistuteni, et tutvustada korteriühistute juhtidele ja kortermajade elanikele oma teenuseid ja tooteid.

EKÜL võimalused ettevõtetele:

OTSEPOSTITUS

Otsepostitused toimuva posti teel nii liidu liikmetele kui ka mitteliikmetele üle Eesti. Lisaks pakume võimalust oma ettevõtet tutvustada ning teha sihtrühma küsitlusi korteriühistute seas e-posti teel.

E-UUDISKIRI

Eesti Korteriühistute Liit annab kord kuus välja e-uudiskirja, mis jõuab kõikide tellijateni tasuta. Ettevõte, kes soovib tutvustada korteriühistute jaoks vajalikku toodet või teenust, võib saada koha uudiskirja partnerite rubriigis. Rubriigi maht on piiratud, mistõttu palume kindlas kuus ilmuvasse uudiskirja oma artikli lisamiseks varakult sellekohased kokkulepped teha.

AJAKIRI ELAMU

Neli korda aastas ilmuv korteriühistute ajakiri Elamu käsitleb eesti ja vene keeles korteriühistutele vajalikke päevakajalisi teemasid. Ajakirjas on võimalus avaldada ettevõtte reklaam või anda välja reklaamartikkel. Vaata lisa: http://ekyl.ee/partner/telli-reklaam-ajakirja-elamu/. 

KOOLITUS

Eesti Korteriühistute Liit korraldab korteriühistutele erinevaid suuremaid ja väiksemaid temaatilisi seminare, info- ja õppepäevi.

Ümaralauad on traditsioonilised piirkonna korteriühisute juhtide kokkusaamise ja infovahetuse kohad, kus arutatakse hetkel aktuaalseid küsimusi. Päevakajalise teema korral on ettevõtete esindajad oodatud ümarlaudadele külalisesinejateks.

Infopäevad on kahe kuni kolmetunnised renoveerimist, haldamist ja hooldamist käsitlevad üritused, kus on vaatluse all korterelamutega seonduv, alates katustest kuni haljastuseni. Korteriühistute info­päevad annavad ettevõtetele võimaluse tutvustada pakutavaid teenuseid ja tooteid. Pakume ettevõtetele teenusena ka infopäevade korraldust ainult ettevõtte/ettevõtete tutvustamiseks soovitud piirkondades.

Korteriühistute foorumid on iga-aastased traditsioonilised korteriühistute aastakonverentsid, mis said alguse juba 1997. aastal. Igal aastal oktoobrikuus Tallinnas toimuva üleriigilise Eesti Korteriühistute Foorumi kõrval on kujunenud traditsiooniks ka kevadeti toimuvad Virumaa Korteriühistute Foorum Rakveres, Lõuna-Eesti Korteriühistute Foorum Tartus ja Lääne-Eesti Korteriühistute Foorum Pärnus. Foorumil käsitletakse hetkel kõige päevakajalisemaid korteriühistuid puudutavaid teemasid. Esinejate hulgas on ministeeriumide ja omavalitsuste esindajad ning elamuvaldkonnas tegutsevad eksperdid.

Foorumiga koos toimub alati ka Elamumess, kus ettevõtetel on võimalus osaleda enda väljapanekuga ning suhelda vahetul otse korteriühistute juhtide ja kortermajade elanikega. Elamumessi eesmärk on aidata korteriühistutele leida kergemini usaldusväärset partnerit. Ettevõtetele on mess hea võimalus tutvustada firma teenuseid ja tooteid otse lõpptarbijale ja tellijale.

Balti Elamumajanduse Konverents on iga kahe aasta tagant Eestis toimuv rahvusvaheline konverents, mis toob kokku elamuvaldkonna eksperdid Eestist ja lähiriikidest. Konverentsile on oodatud osalema ning oma tooteid ja teenuseid tutvustama ettevõtted, kel soovi luua kontakte tarbijatega Eestist kaugemal.

INFOSTEND

Pakume ettevõtetele võimalust eksponeerida Eesti Korteriühistute Liidu Tallinna koolitusklassis ning EKÜL Tartu ja Pärnu esinduste ruumides korteriühistutele suunatud toodete ja teenuste reklaamplakateid ning tootenäidiste infostende.

Koolitusklassides toimuvad regulaarselt korteriühistute juhtide koolitused, ümarlauad, nõupidamised ja tehnilised infopäevad.

EKÜL KODULEHT

Eesti Korteriühistute Liidu koduleht asub aadressil ekyl.ee ning on avatud kõikidele külastajatele. Kodulehel on käistletud kõik korteriühistuid puudutavad teemad, nagu näiteks seadusandlus, koolitused, foorumid ja muu. EKÜL partnerite info leiab rubriigist EKÜL partnerid.

INFOLEHED

Eesti Korteriühistute Liidul on esindused Tallinnas, Tartus, Pärnus ning Kuressaares. Esinduste vahendusel on võimalus jagada korteriühistute esindajatele ettevõtet tutvustavaid infomaterjale.

Võtke meiega ühendust, et arutada, milline koostöövorm oleks Teie ettevõttele kõige sobivam!

 

Meeldivat koostööd soovides,

Marika Nokkur
Tel: 627 5740, 55 585 707
e-post: elamu@ekyl.ee, finants@ekyl.ee