Kui Sa ei näe uudiskirja korrektselt, vaata veebiversiooni


Eesti Korteriühistute Liidu uudiskiri 5/2019

Päästeameti teade korteriühistutele!

19. aprillil toimus tulekahju Kunda linnas neljakorruselises kortermajas, kus keldrist alguse saanud põleng levis kiiresti kortermaja trepikotta ning korteritesse. Lausa kaheksa inimese jaoks sai nende kodust ohtlik koht. Mõlemas hoones sattusid majaelanikud ohtu seetõttu, et täitmata oli üks kortermaja olulisem tuleohutusnõue – kelder ja trepikoda peavad olema eraldatud tuletõkkeuksega, et keldri tulekahju korral ei jõuaks suits ja tuli trepikotta ning oleks kindlustatud elanike ohutu väljapääs majast.

LOE EDASI

Eesti Korteriühistute Liidu üleskutse: teeme kortermajade keldrid korda!

EKÜL paneb ühistutele südamele, et keldri olukord hoolikalt üle vaadataks. “Kevad on Eestis ikka talgute aeg ja miks mitte üheskoos majaelanikega kelder korda teha,” kutsub üles Eesti Korteriühistute Liidu juhatuse esimees Andres Jaadla.  Majaelanikel kipub keldritesse kogunema kraami ja mõnes keldriboksis võib leiduda suisa hirmuäratav avastus – näiteks mõne aasta eest tuli ühe kortermaja keldrist välja hunnik ohtlikke kemikaale.

LOE EDASI


EKÜL partneri info: StoneREX

Miks ja kuidas valida fassaadikatteks tsementplaate?

Ehitushooaeg on taas täistuuridel käima läinud. Ka sel aastal saavad paljud kortermajad renoveeritud ning neis korteriühistutes on vaja langetada palju olulisi valikuid.

Kõige nähtavam osa renoveerimisest on fassaadi vahetamine, soojustamine või värskendamine. Miks eelistada ühte või teist fassaadilahendust?

LOE EDASI

 

TOIMUMAS

Täname 10. Balti Elamumajanduse Konverentsil osalejaid!

Konverents on järelvaadatav EKÜL Facebooki lehel, ettekannetega saab tutvuda liidu veebilehel.
LOE EDASI

Korteriühistute IX Õigusteabepäev, 16.05.19

Tulekul  on traditsiooniline õigusteabepäev. Teemadeks maksekäsu kiirmenetlus, e-registrid ja korterite ümberehitamise regulatsioon.
LOE EDASI

Korteriühistute ümarlaud jäätmemajandusest, 29. ja 30.04.19

Tallinna ümarlaual räägime, kuhu saavad korteriühistud viia oma suured ja ohtlikud jäätmed, kuidas ja kellelt rentida konteinereid prügi äraveoks suurpuhastuse ajal ja palju muud!
LOE EDASI


Vaata ka:

EKÜL KOOLITUSED

EKÜL KALENDER

EKÜL LIIDUKOOSOLEKUD (liidu liikmetele)

  Eesti Korteriühistute Liidu uudiskiri 5/2019 Eesti Korteriühistute Liit
Sakala 23A, 10141 Tallinn
tel. (+372) 6 275 740, fax (+372) 6 275 751 ekyl@ekyl.ee
See kiri on saadetud aadressile
Eemalda e-mail nimekirjast