Koolitus

04 Mai

INFOTUND “Handies – parim abimees korteriühistule töömeeste leidmisel.”

Meil on korteriühistutele pakkuda uut ja huvitavat infot, mis lihtsustaks töömeeste otsimist. Kutusme osalema Handlies teenuste tutvustamisele

4.mail algusega kell 17.00 Zoom keskkonnas.

Osalemine on TASUTA, kuid palume enne registreerida oma osalussoov SIIN.

 

Handies on kui pisitööde Bolt, mis viib asukohapõhiselt kokku need, kes otsivad abilisi erinevatel pisitöödel ja need, kes on eksperdid mingitel aladel (ehitus, remont, haljastus, elektritööd, koristamine, jm.), s.h eraisikutest tegijad ettevõtetega ilma juriidilisi probleeme tekitamata.

 

 

Erinevate väiketööde tegemine on korteriühistute jaoks pea igapäevane ülesanne, mis tulenevalt aastaajast omab küll erinevat intensiivsust ja sisu aga üldjuhul tuleb pea iga kuu ette, et vaja mõni probleem ära lahendada. Võimalusi, kuidas tekkinud töödele töömees või ettevõte leida on mitmeid, kuid nüüd on see tehtud eriti mugavaks ja kiireks. Handies on Eesti turul tegutsenud juba paar aastat ja aasta alguses tuldi välja täiesti uue mobiilirakendusega, mis aitab erinevatele töödele kohaliku töömehe leida 2 minutiga. Rakenduse eesmärk on viia kiirelt, mugavalt ning turvaliselt kokku töötegija ja tööde tellija. Kõik tegijad on rakenduses kategooriate kaupa välja toodud sõltuvalt töö tegemise asukohast ning tellijal on lihtne ja mugav valida täpselt õige töömees oma töö tegemiseks – tuleb vaid kirjeldada töö olemust ja see valitud tegijale edastada. Kõikidel tegijatel on välja toodud tunnihinnad ja töid hinnastatakse tunnihinna alusel. Töömees tuleb kohale, paneb rakendusest aja käima ning kui töö tehtud pannakse aeg kinni. Rakendus pakub ka hea võimaluse enne töö tellimist tegijaga suhelda läbi sõnumite, et kõiki asjaolusid täpsustada.

Mida annab Handies korteriühistule?

Handies on keskkond, mis pakub korteriühistule võimalust leida soodsalt ja kiirelt abimees – olgu selleks koristaja, elektrik, torumees, köögimasinate hooldustehnik jm. Korteriühistul ei ole vaja sõlmida kalleid lepinguid teenusepartneritega, ega võtta tööle alaline töömees. Tellid abimehe siis, kui Sul on teda reaalselt vaja:

  • Hoiad kokku aega sobiva töömehe otsimisel.
  • Hoiad kokku raha haldusfirmadele maksmisel ning ei maksa kinni kalleid vahendustasusid teenuse pakkujate poolt.
  • Ei pea muretsema juriidiliste probleemide pärast abilise tellimisel. Handies platvormi kaudu saab appi tulla ka samade oskustega, kuid tunduvalt soodsam eraisik.

Koolituse sisu:

  • Handies tutvustus
  • Handies kui abimees korteriühitustele
  • Handies rakenduse tutvustus
  • Küsimused

Koolitajad:          Thomas Tammus – Handies Tegevjuht

Märt Mõistus – Handies nõunik