Koolitus

26 - 27 Okt - Oct

Ümarlaud “ Kuidas korteriühistu saab parimate tingimustega laenu?“

26.oktoober eesti keeles

27.oktoober vene keeles

Sel korral on teemaks : “ Kuidas korteriühistu saab parimate tingimustega laenu?“.

Toimumiskoht: Sakala 23a, EKÜL koolitusklass

Aeg: kell 17.00

Ümarlaual osalemine on tasuta!

Oma täiesti uut teenust tutvustavad LHV panga esindajad.

HV Pank tõi oktoobrist turule spetsiaalselt korteriühistutele mõeldud laenu, mida saab kasutada nii elamu renoveerimiseks, korrastamiseks kui projekteerimiseks.

Uus korteriühistu laen on Eesti kõige paindlikuma tagastamisperioodiga laen korterelamuga seotud investeeringuteks. See on mõeldud Eestis registreeritud ja tegutsevatele korteriühistutele elamu ehitus- ja renoveerimistöödeks, hoovi, parkimisala või abihoonete korrastamiseks, aga ka energiatõhususe projektideks või näiteks päikesepaneelide paigaldamiseks, mille on esimesed ühistud juba ette võtnud.

LHV ettevõtete finantseerimise osakonna juht Marko Kiisa „Eesti elamufond vajab kaasajastamist, mis tähendab, et meil on suur arv vananevaid elamuid, milles tuleb varem või hiljem renoveerimistööd ette võtta. Olgu eesmärgiks elamu eluea pikendamine või energiatõhususe suurendamine, kokkuvõttes võidavad sellest kõik – elanikud parema elukeskkonna ja väiksemate küttearvete ning keskkond madalama energiakulu näol.“

LHV Group on suurim kodumaine finantskontsern ja kapitali pakkuja Eestis. LHV Groupi peamised tütarettevõtted on LHV Pank ja LHV Varahaldus.

Ümarlaual räägime , millised on täpselt taotlemise sammud ning anname ülevaate laenu saamise tingimustest.

Asukoht:

Sakala 23A, Tallinn

Osavõtt:

EKÜL liikmed – tasuta
Mitteliikmed – tasuta