Koolitus

29 Märts

Ümarlaud ” Rõduklaasid ja nende hooldus”

Hea korteriühistu võtmeisik!

 

Kutsume sind märtsikuu Ümarlauale, mis leiab aset 29. märtsi õhtul, algusega kell 17.00 Zoom keskkonnas. Teemaks on sel korral rõduklaasid , nende paigaldus ja hooldus.

 

Klaasitud rõdu on aastaringselt hea vabaaja veetmise paik perekonnale ja sõpradele. Rõduklaaside süsteem sobib praktiliselt igat suurust ja tüüpi rõdudele. Rõduklaasid tõstavad Teie kodu väärtust ja väljanägemist. Samuti vihm, lumi ja lendav praht ei pääse Teie rõdule. Süsteemis puuduvad vertikaalprofiilid, mistõttu ei muuda see hoone välimust, vaid annab lõpliku viimistluse ja kaitseb Teie rõdu. (väljavõte Malmerk Klaasium OÜ kodulehelt)

 

Tutvustav infotund on sel korral kahe osaline:

 

  1. Oma ettevõtte tooteid tutvustab Malmerk Klaasium OÜ – Jaak Sirp  Järelmüügi- ja hooldusjuht. Ta annab lühida ülevaate ettevõttest, korteriühistu rõdude klaasimise projektidest ja  klaasitud rõdude hooldusele.
  2. Osalema on kutsutud ka Keila Haldus OÜ tegevjuhi Igor Onkel, kes kõneleb korteriühistu vastutusest hoone fassaadi eest, mille hulka kuuluvad ka rõduklaasid ning rõdude klaasimise eelistest.

 

Osalemine on TASUTA, kuid palun enne registreerida oma osalemissoov SIIN.

Kõikidele registreerunutele saadetakse liitumiseks link 29. märtsi hommikul.

 

Zoomi kasutamine:

Kui Sa veel ei ole Zoom klient, siis saad ühinemiseks kasutada kahte moodust:

  1. Sisene seminari läbi edastatud otselingi – link saadetakse vaid eelregistreerunud osalejatele.
  2. Või tee järgmised ettevalmistused:
  • Mine internetilehele zoom.us ja registreeri ennast tasuta kasutajaks;
  • vajadusel korrasta zoom.us lehel oma profiili andmed ja valikud.

Koolitusel osalemiseks ava (aegsasti varem, et jõuaksid vajadusel teha videopildi ja heli häälestused) oma Zoom kasutajaikoon ja sisene menüüst “Join a meeting”.

Kopeeri avanevasse aknasse koosoleku tunnuskood ja parool (seda juhul kui ei kasuta sulle e-postiga saadetud otselinki).

 

Asukoht:

Zoom keskkond

Osavõtt:

EKÜL liikmed – tasuta
Mitteliikmed – tasuta